wyszukiwanie zaawansowane
alt

Kontakt

Dodatkowe opcje przeglądania

1 » O perfumach2

O perfumachNajważniejszym  powodem dla którego kupujemy perfumy, jest chęć bycia kimś atrakcyjnym, seksownym, pożądanym.  Perfumy pełnią  bardzo ważną rolę tzn. dają nam schronienie. Nawet jeśli nie do końca sobie to uświadamiamy, perfumy i zapachy w ogóle budzą w nas wspomnienia, doznania, emocje i skojarzenia. Zapachy- pefumy  pokazują nam za czym tęsknimy, co daje nam przyjemność i  szczęście. Perfum to  jest uzupełnienie  naszego portretu.  Zapach podkreśla naszą indywidualność, ma harmonizować z naszym wizerunkiem kreowanym za pomocą stroju, zachowania, sposobu bycia, pokazywania swoich upodobań. Źle dobrany perfum walczy - gryzie się z naszą osobowością i wyglądem.
NIE ma jednej uniwersalnej metody dobierania perfum i sterowania wrażeniem jakie on  wywołuje.Perfumy – dają taki sam sygnał, jak ubranie. Mogą nadawać wygląd - wrażenie lekkości, agresji, dystansu… Na przykład : ktoś chce  być twardym negocjatorem w rozmowach biznesowych, a pachnie gumą balonową i landrynkami to wysyła sprzeczne sygnały. Posiadanie przez  Francuzki kilku rodzajów perfum na różne okazje to normalność.  Napewno wolno pachnieć jednymi perfumami całe życie , dzień i noc tak samo , ale można też brać  przyjemność z poznawania  świata po perfumach, pobudzając swoją zapachową ciekawość, doda nam to szczęścia i odwagi. Polki  kobiety ze skromniejszym kontem raczej kupują 1 perfum na całe życie lub czasami go zmienia na bardzo podobny. Polki już się dobrze stylowo ubierają, ale jeszcze nie zwracają niektóre dostatecznej uwagi na szczegół PERFUM. A diabeł tkwi w szczególe ! Perfumy zmieniać powinniśmy zgodnie z pora dnia i nocy, zgodnie z wyjściem tzn. na spotkanie biznesowe czy inne na randki czy dyskotekę.
Nie bójcie się eksperymentować z perfumami, naprawdę WARTO.

Sławni ludzie potwierdzają słowami ważność stosowania perfum

Coco Chanel
"Elegancja jest niemożliwa bez perfum, to skryte, niezapomniane ostateczne akcesoria"

Oliwer Creed
"Drogie Panie mężczyzna nigdy nie zapamięta Waszej torebki, perfumy zostaną w Jego pamięci na zawsze"

Jacques Polge
"Zapach jest językiem, który nie potrzebuje słów"

Jean-Paul Guerlain
"Co zostaje z najpiękniejszej kobiety na świecie gdy zgaśnie światło? Nie widać jej włosów, nie widać piersi, nie widać klejnotów ani piękna jej oczu. Co pozostaje? Kobiecy urok głosu i perfumy."

Marylin Monroe
"Twierdziła, że kładzie się spać ubrana tylko w kilka kropli perfum Chanel No 5"


Coco Chanel
"Perfumy to niewidoczny, ale niezapomniany i niedościgniony dodatek. Są zapowiedzią przybycia kobiety, pobrzmiewają jeszcze, gdy ona już odeszła”

Coco Chanel
"Kobieta, która nie ma swoich ulubionych perfum, jest jak kobieta bez przyszłości"

 
Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2019