wyszukiwanie zaawansowane
alt

Kontakt

Dodatkowe opcje przeglądania

1 » Suplementy Diety LR Najwyższa jakość dla Twojego zdrowia2

Suplementy Diety LR Najwyższa jakość dla Twojego zdrowiaalt   Kontrolowane uprawy i przetwarzanie
 
Rocznie dla LR zbiera się 23 miliony liści aloesu. Rośliny są uprawiane wyłącznie na wyżynnych terenach Meksyku, gdzie mają zapewnione najlepsze warunki do wzrostu. Uprawa przebiega całkowicie bez użycia nawozów, pestycydów i innych chemikaliów!
  alt 
Uprawa Aloe Vera        
         
alt  
Konsekwentna kontrola
jakości
 
W LR najważniejsza jest jakość. Aby zagwaran
-tować stałą jakość, LR posiada jedno z najnow-ocześniejszych, specjalistycznych laboratoriów badających suplementy diety. Przeprowadza się w nim ponad 32.000 badań rocznie. Dodatkowo jakość w LR jest kontrolowana oraz certyfikowana przez najbardziej wymagające instytuty badawcze na rynku, np.: SGS INSTITUT FRESENIUS, IASC (Międzynarodowa Rada Naukowa ds. Aloesu) oraz Instytut Dermatest®.
  alt
Dyrektor ds. rozwoju Sabine Larsen-Vefring        
         
alt   Nauka i badania
 
Badania naukowe to podstawa innowacyjnych koncepcji produktów. Dlatego LR inwestuje sporo czasu i pieniędzy, aby być zawsze na bieżąco z najnowszym stanem wiedzy i badań naukowych. Dla ochrony cennych wyników badań wiele nowych produktów LR oraz proces ich produkcji jest zgłaszanych do opatentowania.
  alt
         
alt   Pieczęć jakości
INSTITUT FRESENIUS Quality Seal

 
„Jako przedstawiciele SGS INSTITUT  FRESENIUS możemy z czystym sumieniem potwierdzić trwałą jakość żeli do picia Aloe Vera od LR. Zapewniamy to poprzez niezależne i stale powtarzające się kontrole“.
  alt
dr Lars Lobbedey
Division Manager Health Food
SGS INSTITUT FRESENIUS GmbH
       

Przejdź do strony głównej
Wszystkie prawa zastrzeżone 2019